Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy > News > Rejs po Bydgoszczy

Wolontariusze naszej szkoły po całym roku intensywnej pracy dla innych wybrali się na lody i chwilę odpoczynku nad Brdą. Bydgoski Tramwaj Wodny jest atrakcją turystyczną Bydgoszczy. Można podziwiać miasto z zupełnie innej perspektywy – z wody. Linia „SŁONECZNIK” obsługiwana jest statkiem o napędzie solarnym. Pogoda dopisała, więc widoki były cudne. Nasze miasto naprawdę jest piękne tylko trzeba to dostrzec. Taki rejs po Brdzie to fajna sprawa - spróbujcie i Wy. Na koniec wyprawy załoga statku pochwaliła naszą grupę twierdząc, że ”takiej super sympatycznej i miłej młodzieży dawno nie spotkała”. Natalia w imieniu wszystkich także podziękowała miłym kapitanom za piękny rejs i w miłym nastroju wolontariusze powrócili na brzeg i do swoich domów.